Padažas “Sriracha” su kalendra

Produkto kodas: 8853662056241
Grynasis kiekis: 455g
Tiekėjas: Uni-Eagle

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime

5.09 

Kategorija:

“Sriracha” – tradicinis aštrus padažas kilęs iš Rytų Azijos, gaminamas iš kruopščiai atrinktų saulėje sunokintų aitriųjų paprikų. Sriracha pasižymi savo unikaliu, aštriu skoniu bei universalumu. Padažo skoniui išryškinti naudojama kalendra. Kalendros prieskonis padažui suteikia neabejotiną aromatingumą.
“Sriracha” padažus gamina gerai žinomas prekės ženklas “Flying Goose, kuriam yra itin svarbu autentiškumas ir kokybė, o tai puikiai atsispindi jų gaminamame sriracha padaže, nes tai yra vienintelis toks padažas Tailando Si Racha regione. Šio ženklo kiekvienas produktas pasižymi nepriekaištinga kokybe. Visi gaminiai yra tinkami vegetarams ir gaminami be glitimo. Gurmaniškiems eksperimentams kiekvieno virtuvėje puikiu pagalbininku taps padažas su kalendra.

Vartojimas:
Būkite atviri skoniams ir Sriracha padažą su kalendra naudokite gana universaliai. Su juo unikaliai gali būti pagaminti karšti patiekalai: aštri sriuba ar kiniški makaronai. Taip pat šiuo gaminiu paįvairinkite mėsos patiekalų skonį, ruoškite ryžių patiekalus. Šio padažo nepadauginkite patiekaluose, kad jis neužgoštų kitų juose vyraujančių skonių.
Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.