Padažas “Sriracha” su česnakais

Produkto kodas: 8853662056104
Grynasis kiekis: 730g
Tiekėjas: Uni-Eagle

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime

6.79 

Kategorija:

“Sriracha” – tradicinis aštrus padažas kilęs iš Rytų Azijos, gaminamas iš kruopščiai atrinktų saulėje sunokintų aitriųjų paprikų. Sriracha pasižymi savo unikaliu, aštriu skoniu bei universalumu. Padažo skoniui išryškinti naudojami česnakai. Tai tradicinis, kone, visų šalių virtuvių prieskonis, kuris suteikia padažui aromatingumo ir pikantiško skonio.
“Sriracha” padažus gamina gerai žinomas prekės ženklas “Flying Goose”. Šiam gamintojui itin svarbu yra autentiškumas ir kokybė, o tai puikiai atsispindi jų gaminamame sriracha padaže, nes tai yra vienintelis toks padažas Si Racha regione. Ši įmonė užtikrina kiekvieno produkto nepriekaištingą kokybę. Visi jų gaminiai yra tinkami vegetarams ir gaminami be glitimo. Šio gaminio didesnė pakuotė idealiai tinka aštrių skonių entuziastams, ilgesnio laiko naudojimui, taip pat šis produktas puikiai tinka aštraus maisto restoranų tinklams.

Vartojimas:
Sriracha padažas su česnakais gali būti panaudojamas gana universaliai. Juo galima unikaliai pagardinti troškinius, gaminti aštrias sriubas ar ryžių patiekalus. Taip pat šiuo gaminiu paįvairinkite mėsos patiekalų skonį, ruoškite kiniškus makaronus. Šio padažo nepadauginkite patiekaluose, kad jis neužgoštų kitų vyraujančių skonių.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.