Padažas “Sriracha” su česnakais

Produkto kodas: 8853662056098
Grynasis kiekis: 455g
Tiekėjas: Uni-Eagle

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime

5.80 

Kategorija:

“Sriracha” – tradicinis aštrus padažas kilęs iš Rytų Azijos, gaminamas iš kruopščiai atrinktų saulėje sunokintų aitriųjų paprikų. Sriracha pasižymi savo unikaliu, aštriu skoniu bei universalumu. Padažo skoniui išryškinti naudojami česnakai. Česnakų skonis padažui suteikia aromatingumo ir pikantiško skonio.
“Sriracha” padažus gamina gerai žinomas prekės ženklas “Flying Goose, kuriam yra itin svarbu autentiškumas ir kokybė, o tai puikiai atsispindi jų gaminamame sriracha padaže, nes tai yra vienintelis toks padažas Tailando Si Racha regione. Jie užtikrina kiekvieno produkto nepriekaištingą kokybę. Visi gaminiai yra tinkami vegetarams ir gaminami be glitimo. Padažas su česnakais puikus pasirinkimas eksperimentams kiekvieno virtuvėje.

Vartojimas:
Sriracha padažas su česnakais gali būti panaudojamas gana universaliai. Su juo galima unikaliai pagaminti aštrius troškinius, sriubas ar ryžių patiekalus. Taip pat šiuo gaminiu paįvairinkite mėsos patiekalų skonį, ruoškite kiniškus makaronus. Šio padažo nepadauginkite patiekaluose, kad jis neužgoštų kitų vyraujančių skonių.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.