Padažas “Sriracha” aštrus be glutamato FLYING GOOSE

Produkto kodas: 8853662056715
Grynasis kiekis: 455g
Tiekėjas: FLYING GOOSE

5.19 

Kategorija:

Kilmės šalis: Tailandas
“Sriracha” – užima garbingą vietą tarp populiariausių pasaulio padažų. Tai tradicinis aštrus padažas kilęs iš Rytų Azijos, gaminamas iš sutrintų čili pipirų, distiliuoto acto, česnako, cukraus ir druskos. Šis padažas išsiskiria savo unikaliu, aštriu skoniu bei universalumu. Šis Sriracha padažas yra pagamintas be gliuteno, tad juo drąsiai gali mėgautis ir šios medžiagos netoleruojantys žmonės.
“Flying Goose” – gerai žinomas prekės ženklas, gaminantis įvairius padažus. Svarbiausia šiam gamintojui yra autentiškumas, o tai gerai pabrėžia jų gaminamas sriracha padažas, nes tai yra vienintelis toks padažas gaminamas Si Racha regione, Tailande. Visi ingredientai yra kruopščiai atrenkami ir naudojami tik šviežiausi bei kokybiškiausi produktai. Taip pat verta paminėti, jog visi jų produktai yra tinkami vegetarams ir gaminami be glitimo.
Vartojimas:
Sriracha padažas yra labai plataus naudojimo. Juo galima unikaliai pagardinti įvairius troškinius ar tailandietiškus “pad thai” makaronus, tačiu lygiai taip pat jis šauniai praturtins ir daugybę mėsos patiekalų. Galiausiai, be jo sunku įsivaizduoti aštraus maisto mėgėjų delikatesą – keptus vištienos sparnelius.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.