Padažas spanguolių su portveinu 235g

Produkto kodas: 6377930303506
Grynasis kiekis: 235g
Tiekėjas: MACKAYS

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime

3.25 

Kategorija:

Spanguolių padažas lietuviams nėra labai tradicinis pagardas, bet britams ir amerikiečiams jis yra gerai žinomas. Kaip tradicija, šalia Padėkos dienos kalakuto yra tiekiamas spanguolių pagardas. Lietuviai šiuo padažu gali mėgautis su kalėdiniais mėsos patiekalais. Tai labai universalus pagardas, kuris tinka ir kaip uogienė, ir kaip padažas su mėsos patiekalais. Spanguolių rūgštelė bei aromatingas portveinas suteiks geriausius skonio pojūčius.

Spanguolių padažas su portveinu yra gaminamas “Mackays” prekinio ženklo vardu. Šis prekinis ženklas yra specilizuotas džemų ir padažų gamyboje, todėl nėra jokių abejonių dėl aukščiausios kokybės garanto. “Mackays” įmonė pabrėžia gilių tradicijų vertybes ir savo gamyboje naudoja tik patikrintus produktus bei techniką geriausiam rezultatui išgauti. Sodraus skonio persmelkti produktai gaminami su meile kiekvienam gaminiui, todėl prieš pakuojant džemus ar padažus, jie patikrinami paragaujant.

Vartojimas:
Šis produktas šauniai tiks kaip padažas prie keptos paukštienos bei kaip šaltų mėsos vyniotinių pagardas ant šventinio stalo. Taip pat spanguolių padažą galite ragauti kaip uogienę ir valgyti su saldžiais blyneliais.

Sudedamosios dalys: cukrus, spanguolės 30%, portveinas 2%, tirštiklis: pektinas, rūgštingumą reguliuojančios medžiagos: citrinų rūgštis, natrio citratas. Produkte yra GARSTYČIŲ pėdsakų.
Kilmės šalis: Didžioji Britanija.
Energetinė vertė: 1117kJ/263kcal.
Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.