Padažas pipirmėčių su rozmarinu 235g

Produkto kodas: 6377930303810
Grynasis kiekis: 235g
Tiekėjas: MACKAYS

2.99 

Kategorija:

Be galo aromatingų bei daugeliui žinomų žolelių duetas – pipirmėtės ir rozmarinas. Šios žolelės sukuria puikią skonio dermę: pipirmėtės dvelkia gaivumu, o rozmarinas suteikia sodrumo ir intensyvesnio kvapnumo. Želinės konsistencijos padažas taps puikiu pagalbininku kiekvieno virtuvėje. Pasitelkus šį produktą, tradiciniai patiekalai gali atsiskleisti kitomis skonių natomis, kas maloniai nustebins ir pradžiugins.

Pipirmėčių ir rozmarinų padažas yra gaminamas “Mackays” prekinio ženklo vardu. Šis prekinis ženklas yra specilizuotas džemų ir padažų gamyboje, todėl nėra jokių abejonių dėl aukščiausios kokybės garanto. “Mackays” įmonė pabrėžia gilių tradicijų vertybes ir savo gamyboje naudoja tik patikrintus produktus bei techniką geriausiam rezultatui išgauti. Sodraus skonio persmelkti produktai gaminami su meile kiekvienam gaminiui, todėl prieš pakuojant džemus ar padažus, jie patikrinami paragaujant.

Vartojimas:
Šį produktą drąsiai naudokite kaip vieną iš ingredientų gaminant šiltą padažą mėsai ar kitiems karštiems patiekalams. O šaltą gaminį maišykite su žaliomis salotomis bei su mėgstamomis daržovėmis.

Sudedamosios dalys: cukrus, actas, pipirmėčių 1%, rozmarinais1%, tirštiklis: pektinas, rugštingumą reguliuojanti medžiaga : citrinos rūgštis, rozmarinų ektraktas. Produkte gali būti GARSTYČIŲ pėdsakų.

Kilmės šalis: Didžioji Britanija.

Energetinė vertė: 1150kJ/271kcal.
Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.