Majonezas BURCU

Produkto kodas: 8691573071140
Grynasis kiekis: 370g
Tiekėjas: Burcu

1.89 

Kategorija:

Majonezas – ko gero beveik kiekvienoje virtuvėje naudojamas, gerai pažįstamas ingredientas. Majonezo receptas yra gana paprastas: tai tiesiog kiaušinio trynių, aliejaus bei acto arba citrinos rūgšties mišinys. Tai nepaprastai populiarus pagardas, kuris pasižymi švelnia tekstūra bei šiek tiek pikantišku skoniu. Dėl savo universalumo jis gali būti naudojamas kaip padažas, marinatas arba kai norima sumaišyti tarpusavyje nesimaišančius maisto produktus, pavyzdžiui mišrainėse ar salotose.

Vartojimas:

Majonezą galima naudoti kaip paprastą padažą, ypač prie šaltos virtos mėsos, tokios kaip jaučio liežuvis. Tačiau lygiai taip pat jis gerai tiks į mėsainius, sumuštinius ar kartu su bulvytėmis. Burokėlių salotos su majonezu ar tuno salotos tikrai praturtins kiekvieną stalą, o kepta duona su sūriu ir majonezu greitai nurungs kitus užkandžius. Be to, majonezas neretai yra naudojamas kaip ingredientas gaminant kitus padažus, tokius kaip itin populiarus “remoulade” padažas. Galiausiai, jo universalumą puikiai pažymi daugelio mėgiamas šašlykų marinatas su majonezu, kuris suteiks mėsai pikantiško skonio ir sultingumo.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.