Akcija 100%

SUNTAT Padažas “Adžika” vid. aštrus

Produkto kodas: 8690804407727
Grynasis kiekis: 310g
Tiekėjas: SUNTAT

3.70  3.70 

Kategorija:

Kilmė:

Adžika padažas tradiciškai siejamas kaip gruziniškas patiekalas. Šis kulinarinis šedevras 2018 metais net buvo įrašytas į Gruzijos paveldo sąrašą. Pats žodis adžika kilęs iš abchaziško žodžio – “druska”. Todėl Abchazijos regione reikėtų ieškoti pačių autentiškiausių šio padažo receptų. Visgi tradicinis adžikos padažas gaminamas iš raudonųjų paprikų, įvairių prieskonių, česnako, kalendros, krapų, ožragės, druskos ir graikinių riešutų. Adžikos padažas būna tiek raudonas, tiek žalias, priklausomai nuo bazei naudojamos paprikos prinokimo.

“SUNTAT” adžika padažas yra vidutinio aštrumo Kaukazo kulinarinės tradicijos produktas. Padaže yra aitriųjų paprikų, tad skonis ypač patiks mėgstantiems aštrumą. “SUNTAT” – gerai pasaulyje žinomas prekinis ženklas, kuris pasižymi kaip aukštos kokybės produktus tiekianti įmonė. Tai – šeimos verslas, veikiantis nuo 1986 metų.

Vartojimas:

Adžika puikiai tinka vartoti tiek viena, tiek tiekiant su kitais patiekalais. Mėsos marinavimas arba grilio patiekalai kartu su adžika gali suteikti Jūsų virtuvei naujų, Kaukazo regiono skonių. Taip pat rekomenduojama adžika pagardinti sriubas, pastarosioms suteikiant malonaus aštrumo. Gruzijoje adžika patiekiama kartu su kitų daržovių ir mėsos rinkiniais kaip tradicinis užkandis.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.