SANDRA Raudonos pupelės

Produkto kodas: 5902709120100
Grynasis kiekis: 400g
Tiekėjas: Sandra

1.20 

Kategorija:

Kilmė:
Raudonosios pupelės – iš Peru vietovės kilusi ankštinė daržovė. Neilgai trukus, ši daržovė plačiai paplito po pasaulį dėl savo naudingų savybių. Šios pupelės yra vienmetis augalas, kuris auga lengvame, derlingame, gerai nusausintame, giliame dirvožemyje. Joms palankus karštas, saikingas klimatas. Vienoje ankštyje užauga nuo 4 iki 12 pupelių.
Kadangi raudonos pupelės labai gerai išlaiko savo formą, patiekaluose puikiai pasisavina supančius skonius ir pasižymi unikalia švelnia tekstūra bei saldžiu skoniu, jos yra labai vertinamos ir kone labiausiai vartojamos visame pasaulyje. Taip pat jos yra mėgstamos dėl subtilaus pritaikymo tiek aštriems, tiek lengvesnio skonio patiekalams.

Vartojimas:
Konservuotas raudonas pupeles galima iškart naudoti kaip pagrindą įvairioms salotoms, pavyzdžiui, su česnaku, svogūnėliais, pomidorais, alyvuogėmis bei aštriu padažu. Pupelėmis galima paįvairinti plovą, troškinius. Be šio ingrediento, ko gero, neįsivaizduojama Čili sriuba. Šias pupeles gausiai naudoja veganiškų desertų gamyboje: gaminami veganiški keksiukai, braunis.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.