SUNTAT Ant grotelių kepti baklažanai

Produkto kodas: 8690804413322
Grynasis kiekis: 295g
Tiekėjas: SUNTAT

2.20 

Kategorija:

Kilmė:
Baklažanas – iš tropinių Indijos rajonų kilęs augalas. Šio augalo vaisiai užauga dideli ir ovalo formos. XVI a. baklažanas Europoje buvo laikomas kaip dekoratyvinis augalas ir tik XIX a. buvo pripažintas kaip maistui vartojama daržovė.
Yra žinoma, jog žali baklažanai maistui netinka, tačiau termiškai apdoroti jie kuo puikiausiai tinka paįvairinti maistą ar gaminti atskirus patiekalus.
SUNTAT ant grotelių kepti baklažanai yra ant grotelių keptų ir smulkintų baklažanų, tirštos tekstūros produktas marinate. Šis gaminys pagardintas svogūnų, česnako, žolelių ir kitais natūraliais ingredientais bei prieskoniais. SUNTAT prekinis ženklas pasižymi aukštos kokybės produkcija. Jų tiekiami produktai yra sertifikuoti ir sulaukę geriausių skonio apdovanojimų.

Vartojimas:
Ant grotelių keptų baklažanų gaminio tyrę drąsiai galima naudoti kaip pagardą prie žuvies, mėsos patiekalų ar net paprasčiausiai tepti ant duonos gaminių. Taip pat puikiai pagardinsite sriubas, troškinius. Šiuos baklažnus rekomenduojama tiekti su karštomis bulvėmis, ar net įmaišyti į daržovių košes. Eksperimentuokite skonių deriniuose ir būsite maloniai nustebinti.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.