SUNTAT Moliūgas sirupe

Produkto kodas: 8690804356667
Grynasis kiekis: 340g
Tiekėjas: SUNTAT

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime

2.29 

Kategorija:

Kilmė:

Moliūgas tradiciškai visiems sukelia asociacijas su rudeniu. Turbūt daugeliui iš mūsų pažįstamas jausmas, kai už lango siaučia žvarbus vėjas, o jaukiuose namuose ramiai garuoja karšta moliūgų sriuba. Tačiau bėda ta, kad moliūgo yra labai daug, tad dažnas iš mūsų jo greitai atsivalgo. Laimei, iš moliūgo galima pagaminti tikrą gardėsį, kurio daugelis nėra ragavęs ir kuris privers jus pažvelgti į moliūgą kitomis akimis. Tai moliūgas sirupe, tolimajame Tailande plačiai pamėgtas kaip tradicinis desertas.

“SUNTAT” – tradicinių Turkijos ir Viduržemio jūros regiono virtuvių įkvėptas šeimos verslas, daugelyje šalių žinomas kaip aukštą kvalifikaciją turintis ir kokybę garantuojantis gamintojas. Jų receptai pasižymi intensyviu aromatu bei autentišku skoniu, kuris išgaunamas naudojant tik aukščiausios kokybės produktus.

Vartojimas:

Moliūgą sirupe galima valgyti vieną ir su įvairiais kepiniais, tokiais kaip spurgos, bandelės, sausainiai, meduoliai ar keksiukai. Juo galima paįvairinti ir pusryčius, pagardinant rytinę košę ar skrebutį. Užbėrus vos žiupsnelį cinamono ir pridėjus plaktos grietinėlės, jis tampa greitu ir nepaprastai gardžiu desertu, tinkamu bet kuriai progai.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.