SUNTAT Braškių džemas

Produkto kodas: 8690804680601
Grynasis kiekis: 380g
Tiekėjas: SUNTAT

2.25 

Kategorija:

Džemas – saldus želė konsistencijos vaisių ir uogų produktas, gaunamas verdant vaisius arba uogas cukraus sirupe ar meduje iki vientisos masės. Braškės, ko gero, tiktų kaip puikus Lietuviškos vasaros simbolis. Visi pažįstame šias uogas kaip universalų, visur tinkantį skanėstą, kuris savo gaiviu ir sultingu skoniu praskaidrina net pačias niūriausias dienas. Visgi, braškių sezonas trunka gana neilgai, o pasimėgauti šiomis uogomis norėtųsi ilgiau. Laimei, čia gali pagelbėti braškių džemas, kurio saldus skonis ir aromatas leis smaguriauti braškėmis bet kuriuo metų laiku.

SUNTAT – tradicinių Turkijos ir Viduržemio jūros regiono virtuvių įkvėptas šeimos verslas, daugelyje šalių žinomas kaip aukštą kvalifikaciją turintis ir kokybę garantuojantis gamintojas. Jų džemo receptai pasižymi intensyviu vaisių ir uogų aromatu bei autentišku skoniu, kuris išgaunamas naudojant tik aukščiausios kokybės produktus.

Vartojimas:

Braškių džemas yra labai plataus naudojimo. Jis tinka ir pusryčių stalui, tepamas ant skrebučio ar varškės sūrio, ir kaip skanėstas prie arbatos ar sausainių. Taip pat, tai puikus ingredientas įvairiems kepiniams, tokiems kaip mielinės spurgos, bandelės ar trupininis pyragas su uogiene.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.