SUNTAT žiediniai kopūstai

Produkto kodas: 8690804161063
Grynasis kiekis: 720g
Tiekėjas: SUNTAT

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime

2.49 

Kilmė:

Žiedinis kopūstas, dar žinomas kaip kalafioras – bastutinių šeimai priklausanti daržovė. Žiediniai kopūstai kilę iš Kipro salos, o Vakarų Europoje populiarumą įgavo XVI amžiaus pabaigoje. Tai gana universali daržovė, tinkanti daugeliui patiekalų. Norint prailginti jos vartojimo terminą ir suteikti papildomo skonio ji dažnai yra marinuojama. Žiediniai kopūstai yra populiarūs daugelyje šalių virtuvių, labiausiai vertinami dėl savo švelnaus skonio ir universalumo.

“SUNTAT” – tradicinių Turkijos ir Viduržemio jūros regiono virtuvių įkvėptas šeimos verslas, daugelyje šalių žinomas kaip aukštą kvalifikaciją turintis ir kokybę garantuojantis gamintojas. Jų receptai pasižymi intensyviu aromatu bei autentišku skoniu, kuris išgaunamas naudojant tik aukščiausios kokybės produktus.

Vartojimas:

Žiedinius kopūstus galima, kepti, virti, troškinti ar tiesiog valgyti žalius. Jie puikiai tinka įvairioms sriuboms, salotoms ar garnyrui. Troškinti žiediniai kopūstai su daržovėmis ar žiedinių kopūstų piurė praturtins kiekvieną pietų stalą nesukeldami per daug vargo juos gaminant. Be to, turbūt nėra paprastesnio ir tuo pat metu labiau žiemai tinkančio patiekalo, kaip kepti kalafiorai su sūriu, kuris kaipmat sušildys skrandį ir sukels pasitenkinimo jausmą.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.