SUNTAT Marinuotų raudonųjų kopūstų salotos

Produkto kodas: 8690804360589
Grynasis kiekis: 660g
Tiekėjas: SUNTAT

2.69 

Kilmės šalis: Turkija

Kilmė:

Kopūstas – dažnam lietuviui labai gerai pažįstama daržovė, visgi paties kopūsto istorija ir kilmė nėra tiksliai žinoma. Manoma, kad ši po visą pasaulį paplitusi daržovė pradėta kultivuoti Europoje. Senovės kultūrose tikėta, kad kopūstas suteikia stiprybės, drąsos. Šiandieną žinomos populiariausios kopūstų rūšys: gūžinis kopūstas, brokolis, žiedinis kopūstas (kalafioras), Briuselio kopūstas, ropinis kopūstas (kaliaropė), garbanotasis kopūstas.

SUNTAT Marinuotų raudonųjų kopūstų salotos – 660 g. stiklainyje pateikiamas produktas, susidedantis iš raudonųjų kopūstų, pipirų ir jų marinato. Raudonieji kopūstai dažnam patiekalui gali pridėti žaismingos raudonos spalvos. Visgi, nors ir giminingas baltajam kopūstui, šių abiejų giminaičių vartojimas patiekaluose skiriasi.

Vartojimas:

Internete apstu marinuotų raudonųjų kopūstų salotų panaudojimo idėjų. Kopūstų salotos su grybais, Rytietiškos raudonųjų kopūstų salotos, taip pat, siūloma sumaišyti kopūstus su burokėliais, taip išgaunant dar patrauklesnį estetinį vaizdą. Modernioje virtuvėje, dažnas burgerio receptas neapsieina ir be marinuotų kopūstų salotų, suteikiančių patiekalui gaivumo, o raudonieji kopūstai prideda net ir žaismingumo.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.