SUNTAT Marinuoti jalapenai (Chalapos paprikos) smulk.

Produkto kodas: 8690804360909
Grynasis kiekis: 640g
Tiekėjas: SUNTAT

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime

2.49 

Kilmės šalis: Turkija

Kilmė:

Raudonieji pipirai – dar žinomi kaip aitrieji pipirai, kurie priklauso gausiai prieskonių grupei. Aitrieji čili pipirai yra kilę iš Meksikos, bet savo naudojimu išplitę po visą pasaulį. 1912 metais pipirų aštrumui matuoti pritaikytas ir specialus matmuo – Skovilio skalė. Yra begalės įvairių raudonųjų pipirų rūšių, varijuojančių savo aštrumu. Būtent dėl unikalių skonio savybių, šie augalai turi tokį globalų pripažinimą.

Vienas iš populiariausių aitriųjų pipirų yra jalapenas (Chalapos paprika). Jalapenai dažniausiai skinami pasiekę sodrią žalią spalvą, nors kartais leidžiama pastariesiems bręsti ir pasiekti geltoną, oranžinę ar raudoną spalvas. Jalapeno spalvų gama gali išduoti ir šios paprikos aštrumą: raudonus jalapenus klasifikuojant kaip aštresnius nei žalius ar oranžinius. “SUNTAT” marinuoti smulkinti jalapenai – 640 g. stiklainyje pateiktos sultingos aitrios paprikos puikiai tinkančios mėgstantiems aštresnius produktus. Kaip ir įprasta vartotojui, “SUNTAT” jalapenus pateikia jau patogiai smulkintus, tad naudojant jalapeną kaip ingredientą nereikės papildomai triūsti virtuvėje.

Vartojimas:

Jalapeno pipirai yra labai populiarus įvairių kultūrų virtuvėse. Be aitriųjų pipirų neapsieina picos receptai, ir kiti miltiniai produktai, kuriems pipirai suteikia aštrumo. Taip pat aštrūs patiekalai, troškiniai ir sriubos užtikrins gerą terpę jalapenams atsikleisti ir praturtinti pastaruosius.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.