SUNTAT Marinuoti jalapeno pipirai smulk.

Produkto kodas: 8690804160882
Grynasis kiekis: 3200g
Tiekėjas: SUNTAT

3.99 

Kilmės šalis: Turkija

Kilmė:

Raudonieji pipirai – dar žinomi kaip aitrieji pipirai, kurie priklauso gausiai prieskonių grupei. Aitrieji čili pipirai yra kilę iš Meksikos, bet savo naudojimu išplitę po visą pasaulį. 1912 metais pipirų aštrumui matuoti pritaikytas ir specialus matmuo – Skovilio skalė. Yra begalės įvairių raudonųjų pipirų rūšių, varijuojančių savo aštrumu. Būtent dėl unikalių skonio savybių, šie augalai turi tokį globalų pripažinimą.

Vienas iš populiariausių aitriųjų pipirų yra jalapenas (Chalapos paprika). Jalapenai dažniausiai skinami pasiekę sodrią žalią spalvą, nors kartais leidžiama pastariesiems bręsti ir pasiekti geltoną, oranžinę ar raudoną spalvas. Spalvų gama gali išduoti ir šios paprikos aštrumą: raudonus jalapenus klasifikuojant kaip aštresnius nei žalius ar oranžinius. “SUNTAT” marinuoti jalapenai – 3 200 g. stiklainyje pateikti sultingi pipirai, kurių marinate jaučiami ir meksikietiški prieskoniai. “SUNTAT” jalapenai yra smulkinti, tad turinį galima pilti tiesiai į įvairius troškinius. Taip pat produkto tūris gana didelis, kas yra patrauklu HORECA sprendimams ar gali būti naudojamas kaip maistas vestuvėms.

Vartojimas:

Apart troškinių gausybės, su kuriais dera šis meksikietiškas pipiras, jalapenai yra pritaikomi beveik bet kurioje virtuvėje. Be aitriųjų pipirų neapsieina picos receptai, ir kiti miltiniai produktai, kuriems pipirai suteikia aštrumo. Taip pat su jalapenais dera aštrūs mėsos patiekalai, įvairiausios salotos. Na, o jeigu mėgstate aštrius padažus, tai Salsa padažas su jalapenais gali būti tikras kulinarinis atradimas namuose.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.