SUNTAT Marinuoti raudonieji pipi

Produkto kodas: 8690804161094
Grynasis kiekis: 620g
Tiekėjas: SUNTAT

2.59 

Kilmės šalis: Turkija

Kilmė:

Demre raudonieji pipirai – vienas iš Turkijos virtuvės pasididžiavimų, kilęs iš Pietų Turkijos. Tai pakankamai ilgi bei ploni pipirai, pasižymintys traškumu ir lengvai aitriu skoniu. Jie vertinami dėl savo pakankamai ankstyvo derliaus bei ilgo derliaus nuėmimo periodo. Taip pat jie puikiai tinka marinavimui, nes marinatas suteikia jiems išraiškingesnį skonį ir padaro juos labiau sultingus.

“SUNTAT” – tradicinių Turkijos ir Viduržemio jūros regiono virtuvių įkvėptas šeimos verslas, daugelyje šalių žinomas kaip aukštą kvalifikaciją turintis ir kokybę garantuojantis gamintojas. Gamintojo receptai pasižymi intensyviu aromatu ir autentišku skoniu, kuris išgaunamas naudojant tik aukščiausios kokybės produktus.

Vartojimas:

Marinuoti raudonieji pipirai yra labai plataus naudojimo. Aštrus padažas su raudonaisiais pipirais praturtins daugelį mėsos patiekalų ir puikiai tiks jos marinavimui. Taip pat tai nuostabus ingredientas į sriubą ar troškinį, ypač žiemos laikotarpiu. Jais taip pat galite pagardinti įvairias picas ar karštus sumuštinius. Galiausiai, juos galima valgyti ir vienus, kaip užkandą arba skanauti su šviežia riekele paskrudintos baltos duonos.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.