SUNTAT Marinuoti graikiški pipirai aštrus

Produkto kodas: 8690804159589
Grynasis kiekis: 4800g
Tiekėjas: SUNTAT

7.78 

Kilmės šalis: Turkija

Kilmė:

Raudonieji pipirai – dar žinomi kaip aitrieji pipirai, kurie priklauso gausiai prieskonių grupei. Aitrieji čili pipirai yra kilę iš Meksikos, bet savo naudojimu išplitę po visą pasaulį. 1912 metais pipirų aštrumui matuoti pritaikytas ir specialus matmuo – Skovilio skalė. Yra begalės įvairių raudonųjų pipirų rūšių, varijuojančių savo aštrumu. Būtent dėl unikalių skonio savybių, šie augalai turi tokį globalų pripažinimą. Vien tik Graikijoje galime rasti iki 200 skirtingų pipirų rūšių, kurios skirsis tiek savo išvaizda, tiek tekstūra, tiek skoniu ar aštrumu.

“SUNTAT” marinuoti aitrūs graikiški pipirai – net 4 800 g. stiklainyje pateiktos sultingos aitrios paprikos puikiai tinkančios stipraus skonio mėgėjams. Beveik 5 kg produkto puikiai tiks HORECA sprendimams, restoranams, furšetams ar kitoms šventėms. Šie pipirai patiekalus pagyvins unikalia spalvų palete, praturtinančia tiek skonį, tiek estetiką. Aitriųjų pipirų pritaikymo principas labai universalus, kadangi tinka praktiškai su beveik visu sūriu maistu.

Vartojimas:

Aitrieji graikiški pipirai vartojami tiek žali, tiek apdoroti, o dėl savo savybių šis pipiras naudojamas apsaugoti greičiau gendantį maistą. Be aitriųjų pipirų neapsieina picos receptai, ir kiti miltiniai produktai, kuriems pipirai suteikia aštrumo. Taip pat aštrūs patiekalai, troškiniai ir sriubos užtikrins gerą terpę graikiškiems pipirams atsiskleisti.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.