SUNTAT Marinuoti burokėlių griež. aštrūs

Produkto kodas: 8690804331947
Grynasis kiekis: 400g
Tiekėjas: SUNTAT

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime

2.69 

Kilmės šalis: Turkija

Kilmė:

Burokėliai – kaip ir kita didžioji dalis šiandieną vartojamų daržovių yra kilę iš Vidurio Azijos regiono, kur pradėti kultivuoti dar antikos laikais. Manyta, kad burokas turi ne tik maistinių savybių, bet ir gydomųjų galių. Plisdama po Europą, ši išraiškingos raudonos spalvos daržovė XVI a. neaplenkė ir Lietuvos. Šiandien, burokėliai ir iš jų gaminami patiekalai neatsiejami ir nuo tradicinės lietuviškos virtuvės.

“SUNTAT” produkcija atkeliauja iš Turkijos, kuri kaip ir minėta, yra viena iš pirmųjų civilizacijų padėjusių pagrindus žemės ukyje. “Suntat” marinuoti aštrūs burokėliai yra turkiškos kulinarijos tradicijos produktas, tad veikia kaip puikus sprendimas norintiems pajusti kiek kitokį, mažiau pažįstamą, burokėlio skonį. Šie burokėliai pateikiami 400 g. stiklinėje taroje, pjaustyti griežinėliais ir marinuoti kartu su aitriosiomis paprikomis. Produktas yra labai universalus ir lengvai pritaikomas įvairiems kulinariniams sprendimams.

Vartojimas:

Marinuoti burokėliai kaip ir švieži burokėliai dažniausiai yra pateikiami kaip garnyras prie pagrindinių patiekalų. Sodri raudona burokėlio spalva praskaidrins bet kokios lėkštės estetinį vaizdą, net nekalbant apie malonų saldžiai aštrų produkto poskonį. Taip pat, marinuoti burokėliai griežinėliais bus labai vykusi salotų sudedamoji dalis, pridedanti salotoms išskirtinumo ir net egzotikos. Žinoma, produktas laisvai vartojamas kaip užkandis draugų kompanijoje.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.