SUNTAT Aštrios kopūstų salotos su papri

Produkto kodas: 8690804158360
Grynasis kiekis: 670g
Tiekėjas: SUNTAT

2.49 

Kilmės šalis: Turkija

Kilmė:

Kopūstas – dažnam lietuviui labai gerai pažįstama daržovė, visgi paties kopūsto istorija ir kilmė nėra tiksliai žinoma. Manoma, kad ši po visą pasaulį paplitusi daržovė pradėta kultivuoti Europoje. Senovės kultūrose tikėta, kad kopūstas suteikia stiprybės, drąsos. Šiandieną žinomos populiariausios kopūstų rūšys: gūžinis kopūstas, brokolis, žiedinis kopūstas (kalafioras), Briuselio kopūstas, ropinis kopūstas (kaliaropė), garbanotasis kopūstas.

“SUNTAT” aštrios kopūstų salotos su paprika – 670 g. stiklainyje pateikiamas produktas puikiai tinkantis aštraus maisto mėgėjams. Apart kopūstų į sudėtį įeina morkos, aitriosios paprikos ir pipirai. Šie kopūstai pasižymi traškumu ir sultingumu, o marinatas prideda malonaus poskonio. Aštrios kopūstų salotos tinkamos tiek vartoti vienos, tiek prie įvairiausių patiekalų.

Vartojimas:

Pagrindinis marinuotų kopūstų privalumas – universalumas. Kopūstai šauniai tinka prie mėsos ar žuvies patiekalų. Dažnai ir gana tradiciškai marinuoti kopūstai asocijuojami kaip rudeniškas patiekalas, pagardinantis virtas bulves, o kaimyninėse kultūrose derinamas ir su šašlyku. Modernioje virtuvėje, dažnas burgerio receptas neapsieina ir be marinuotų kopūstų salotų, suteikiančių patiekalui gaivumo ir aštrumo. Šis produktas maloniai nustebins aštraus maisto mėgėjus.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.