SUNTAT Konserv. balt pupelės pomid. pad.

Produkto kodas: 8690804355691
Grynasis kiekis: 400g
Tiekėjas: SUNTAT

1.09 

Kilmė:

Tikrai visiems pažįstamas augalas pupelė. Lietuvoje pupelių auginimas toks savaime suprantamas procesas, kad galėtume pagalvoti, jog pupelės ir kilusios iš mūsų krašto. Tačiau pirmieji pupeles pradėjo auginti indėnai Pietų Amerikoje. Europoje pupelės atkeliavo kiek vėliau, o šiais laikais didžiausių pupelių augintojų net neįmanoma įvardinti, nes tiek Europos pietų šalyse, tiek Jungtinėse Amerikos valstijose, Indijoje, Meksikoje galima atrasti didžiules lysves Lietuvoje pamėgtų augalų.

Konservuotos pupelės pomidorų padaže atvežamos tiesiai iš Viduržemio jūros pakrantės. SUNTAT – šeimos verslas, kuris sukurtas iš meilės tradicinei Turkijos bei viduržemio jūros pakrantės maisto kultūrai. SUNTAT veikia nuo 1986 metų ir pasaulyje yra žinoma, kaip aukštos klasės maisto produktus tiekianti įmonė daugiau nei 50 šalių.

Vartojimas:

Daugeliui žinoma, jog baltosios pupelės – vienas iš universaliausių ingredientų patiekalams. Naudokite jas šaltose ar karštose salotose, troškiniuose, baltos pupelės puikiai tiks ir kaip garnyras prie mėsos ar garnyras prie lašišos patiekalų.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.