SUNTAT Žalios alyv. keptos ant griliaus

Produkto kodas: 8690804358296
Grynasis kiekis: 250g
Tiekėjas: SUNTAT

2.29 

Kategorija:

Kilmės šalis: Turkija

Alyvuogė – iš Viduržemio jūros regiono kildinamas alyvmedžio vaisius, kultivuojamas nuo senų laikų. Tad per tūkstančius metų, regione ir visame pasaulyje susiformavo įvairios ir išskirtinės alyvuogių rūšys ir vartojimo paskirtys. Iš alyvuogių spaudžiamas aliejus, daromas actas, o beveik visos alyvuogės tiesiogiai vartojamos kaip maisto produktas, praturtinantis mitybos racioną.

SUNTAT žaliosios alyvuogės keptos ant griliaus – pateikiamos 250 g pakuotėje su marinatu. Į marinato sudėtį įeina kalendra, čiobreliai, rozmarinas ir juodieji pipirai, tad alyvuogių skonis yra praturtintas prieskonių ir žolelių visuma. Alyvuogės yra be kauliuko, tad lengvai pjaustomos ir pateikiamos kaip kitų patiekalų dalis.

Vartojimas:

Keptos ant griliaus alyvuogės puikiai tinka kaip garnyras prie mėsos ar žuvies patiekalų. Produktas gali pagardinti įvairiausias salotas, troškinius ar kitus patiekalus. Ant griliaus keptos alyvuogės – jau paruoštas, jokio papildomo darbo nereikalaujantis užkandis, tinkantis prie gėrimų.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.