SUNTAT Juodosios alyvuogės su kauliuku

Produkto kodas: 8690804355943
Grynasis kiekis: 500g
Tiekėjas: SUNTAT

4.69 

Kategorija:

Kilmės šalis: Gemliko regionas, Turkija

Alyvuogė – iš Viduržemio jūros regiono kildinamas alyvmedžio vaisius. Kiekviena regiono valstybė pasižymi savita alyvuogių auginimo kultūra ir išgaunamais derliais. Turkija žinoma kaip viena iš pagrindinių alyvuogių kultūros augintojų pasaulyje, užimanti penktą vietą tarp visų šios augalinės kultūros eksportuotojų.

Iš Gemliko regiono Turkijoje atkeliavusios SUNTAT juodosios alyvuogės su kauliuku yra 500 g pakuotėje esantis produktas. Alyvuogės su kauliuku pasižymi išsaugotu sultingumu ir puria vaisiaus tekstūra. Gemliko regione auginamos alyvuogės plačiai žinomos pasaulyje ir reprezentuoja Turkijos skonį. Atostogaujantiems Turkijoje net rekomenduojama užsukti į Gemliką šviežių alyvuogių degustacijoms. Šių alyvmedžių vaisiai pasižymi savo sultingumu ir sodrumu, tad tobulai tinka alyvuogių aliejaus spaudimui ir maistui pagardinti.

Vartojimas:

SUNTAT juodosios alyvuogės su kauliuku yra išlaikiusios savo natūralią, sultingą tekstūrą. Dėl to šis produktas labai gerai dera kaip užkanda prie įvairių degustacijų. Alyvuogių net nereikia papildomai apdoroti. Be šio Viduržemio jūros delikateso neapsieina ir graikiškos salotos, įvairūs troškiniai. Produktas dera su balta mėsa, sūriu ir žaliomis salotomis. Alyvuogių užtepėlė – dar vienas populiarus ir paprastas produkto panaudojimo būdas, tinkantis kaip užkandis su duonos gaminiais.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.