MARMARABIRLIK natūralios marinuotos juodos alyvuogės XL dydis

Produkto kodas: 8690103119536
Grynasis kiekis: 500g
Tiekėjas: Marmarabirlik

5.99 

Kategorija:

Kilmės šalis: Gemlikas, Turkija

Kilmė:

Alyvuogė – iš Viduržemio jūros regiono kildinamas alyvmedžio vaisius. Turkija žinoma kaip viena iš pagrindinių alyvuogių kultūros augintojų pasaulyje. MARMARABIRLIK juodosios alyvuogės – šiaurės Turkijos, Gemliko regiono, natūralus, aukščiausios kokybės produktas. Gemliko alyvuogių rūšis plačiai žinoma ir vartojama visame pasaulyje. Būtent šių, Turkijos Viduržemio jūros regione auginamų alyvmedžių vaisiai pasižymi savo sultingumu ir sodrumu, tad tobulai tinka alyvuogių aliejaus spaudimui ir kasdieniam vartojimui.

Marmarabirlik XL juodosios alyvuogės – didesnio, nei prekybos centruose įprasta matyti, diametro vaisius. Produktas turi mažiau druskos, yra natūraliai fermentuotas ir pasterizuotas. Šios alyvuogės itin lengvai atsiskiria nuo kauliuko, turi ploną skūrelę ir daug vaisiaus.

Vartojimas:

Įdarytos alyvuogės – dažnam vartotojui neatrastas, bet paprastas ir skanus užkandžių receptas. Puikiai tinka su sūrio, česnakų, paprikų ar kitais augaliniais įdarais. Taip pat, dėl didelės alyvuogės masės nereikės vargti virtuvėje, užpildant vaisių įdaru. Šis Viduržemio jūros delikatesas naudojamas graikiškose salotose, įvairiuose troškiniuose, puikiai dera su balta mėsa, sūriu ir žaliomis salotomis. Populiarios ir alyvuogių užtepėlės, puikiai tinkančios kaip užkanda su įvairiausiomis duonelėmis. Marmarbirlink alyvuogių pakuotėje esantis skystis rekomenduojamas naudoti kaip sudyto vandens pakaitalas patiekalams gaminti.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.