MARMARABIRLIK GOLD natūralios marinuotos juodos alyvuogės

Produkto kodas: 8690103279315
Grynasis kiekis: 800g
Tiekėjas: Marmarabirlik

5.59 

Kategorija:

Kilmės šalis: Gemlikas, Turkija

Kilmė:

Alyvuogė – iš Viduržemio jūros regiono kildinamas alyvmedžio vaisius. Turkija žinoma kaip viena iš pagrindinių alyvuogių kultūros augintojų pasaulyje. MARMARABIRLIK juodosios alyvuogės – šiaurės Turkijos, Gemliko regiono, natūralus, aukščiausios kokybės produktas. Gemliko alyvuogių rūšis plačiai žinoma ir vartojama visame pasaulyje. Būtent šių, Turkijos Viduržemio jūros regione auginamų alyvmedžių vaisiai pasižymi savo sultingumu ir sodrumu, tad tobulai tinka alyvuogių aliejaus spaudimui ir kasdieniam vartojimui.

Marmarabirlik Gold juodosios alyvuogės turi mažiau druskos, yra natūraliai fermentuotas ir pasterizuotas produktas. Pačios alyvuogės itin lengvai atsiskiria nuo kauliuko, turi ploną skūrelę ir daug vaisiaus. Puikiai tinka mėgstantiems mažiau druskos turinčias alyvuoges.

Vartojimas:

Alyvuogės pasižymi universaliu pritaikymu maiste: spaudžiamas aliejus, o vaisius pagardina pasaulio virtuvių patiekalus. Šis Viduržemio jūros delikatesas naudojamas graikiškose salotose, įvairiuose troškiniuose, puikiai dera su balta mėsa, sūriu ir žaliomis salotomis. Taip pat, populiarios ir alyvuogių užtepėlės, tinkančios kaip užkanda su įvairiausiomis duonelėmis. Marmarbirlink alyvuogių pakuotėje esantis skystis rekomenduojamas naudoti kaip sūdyto vandens pakaitalas patiekalams gaminti.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.