SUNTAT Žalios alyvuogės kokteiliams

Produkto kodas: 8690804142857
Grynasis kiekis: 800g
Tiekėjas: SUNTAT

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime

3.70 

Kategorija:

Kilmės šalis: Turkija

Alyvuogė – iš Viduržemio jūros regiono kildinamas alyvmedžio vaisius, kultivuojamas nuo senų laikų. Tad per tūkstančius metų, regione ir visame pasaulyje susiformavo įvairios ir išskirtinės alyvuogių rūšys ir vartojimo paskirtys. Iš viso randama apie 500 skirtingų alyvuogių rūšių. Iš alyvuogių spaudžiamas aliejus, daromas actas, o beveik visos alyvuogės tiesiogiai vartojamos kaip maisto produktas, praturtinantis mitybos racioną.

SUNTAT kokteilinės alyvuogės – vaisingos, vientisos ir nepažeistos alyvuogės, naudojamos kaip papildomas prieskonis, suteikti malonų poskonį gėrimams. SUNTAT alyvuogės kokteiliams yra iš Akchisaras regiono Turkijoje. Akchisaro alyvuogės pasižymi savo trapumu, tad dažniausiai derliai nuimami kruopščiomis žmogaus rankomis. Sakoma, kad su alyvuogėmis kokteiliai pradėti derinti praeito amžiaus penktajame dešimtmetyje, viename bare Paryžiuje.

Vartojimas:

Pagrindinis naudojimo būdas – kokteilių pagardinimas, įdedant po vieną alyvuogę į taurę gėrimo. Žinoma, šios alyvuogės puikiai tinka ir kaip atskiras užkandis degustacijoms.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.