TRS Skald.Spind.(urid dal)pupuolės balto

Produkto kodas: 5017689003760
Grynasis kiekis: 500g
Tiekėjas: TRS

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime

1.80 

Kategorija:

Supažindindami mūsų produktų pirkėjus su geriausiais skonio atradimais iš viso pasaulio, ypač turtingųjų kulinarine istorija Rytų šalių, ieškome ir tiekiame įvairias jų rūšis.
Todėl ir spindulinės pupuolės, kitaip žinomos kaip Mung pupuolės, mes siūlome skirtingų rūšių, o tai padaryti padeda bendradarbiavimas su žinomu TRS prekiniu ženklu. Šios baltos skaldytos spindulinės pupuolės yra smulkios ir labai maistingos pupelės, nesukeliančios pilvo pūtimo jausmo. Plačiai naudojamos ajurvedinėje ir vegetariškoje virtuvėse, daigintos spindulinės pupuolės savo skoniu primena žaliuosius žirnelius, o apdorotos termiškai pasižymi savitu maloniu skoniu. Dėl savo sudėtyje esančių naudingųjų medžiagų labai vertinamos ir gausiai naudojamos įvairiuose troškiniuose, sriubose, jų dedama į salotas, šios pupuolės dažnai naudojamos padažuose ar kaip garnyras.
Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.