TRS Skal. Spindulinės(mung dal) pupuolės

Produkto kodas: 5017689000202
Grynasis kiekis: 500g
Tiekėjas: TRS

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime

3.90 

Kategorija:

Eastanbul.lt komanda, pristatydama jūsų pamėgtus produktus iš viso pasaulio, tiekia geriausius užsienio ir savo prekių ženklų gaminius ir stebina svetur jau įvertintais skonių atradimais.
Vienas tokių atradimų – egzotiškosios Mung pupelės, kitaip žinomos kaip spindulingosios pupuolės. TRS siūlo skaldytas, lengviau paruošiamas spindulines pupuoles. Tai smulkintos pailgos, smulkios ir labai maistingos pupelės, nesukeliančios pilvo pūtimo jausmo. Labai mėgiamos ajurvedinėje virtuvėje, daigintos Mung pupelės savo skoniu primena žaliuosius žirnelius, tačiau yra švelnesnės. Dėl savo sudėtyje esančių naudingųjų medžiagų labai vertinamos ir gausiai naudojamos įvairiuose troškiniuose, sriubose, jų dedama į salotas, spindulinės pupuolės dažnai naudojamos padažuose. Kartu tai ir puikus garnyras ar košės pagrindinė dalis.
Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.