TRS Skaidytos Spindulinės(mung) pupuolės

Produkto kodas: 5017689045036
Grynasis kiekis: 500g
Tiekėjas: TRS

Atsiprašome, šiuo metu prekės neturime

3.80 

Kategorija:

TRS prekinis ženklas tęsia savo produktų linija, per Eastanbul.lt parduotuvę Lietuvos virtuvėms pristatydamas dar vieną nedidelę egzotiką – skaidytas spindulines arba mung pupuoles.
Skaidytos spindulinės pupuolės, dar žinomos kaip mung pupuolės – tai pupelėms gimininga ankštinė kultūra, mažai girdėta mūsų krašte, tačiau gerai pažįstama kitur. Tai pailgos, smulkios ir labai maistingos pupelės, nesukeliančios pilvo pūtimo jausmo. Labai gausiai naudojamos ajurvedinėje virtuvėje, daigintos Mung pupelės savo skoniu primena žaliuosius žirnelius. Dėl savo sudėtyje esančių naudingųjų medžiagų bei švelnaus skonio labai vertinamos ir gausiai naudojamos įvairiuose troškiniuose, sriubose, jų dedama į salotas, spindulingosios pupuolės dažnai naudojamos padažuose. Lengvai įsisavinamos, nedidelės, skaidytos tad lengvai kramtomos.
Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.