MEMIL KUKSU grikių makaronai 300g

Produkto kodas: 4976774693006
Grynasis kiekis: 300g
Tiekėjas: Memil Kuksu

2.99 

Kategorija:

Makaronai – standartiškai miltinis maisto produktas dominuojantis šiandienos žmogaus mitybos racione. Makaronų pradininkais skelbiasi tiek italai, tiek kinai, tiek arabų tautos. Klajojant po kulinarines virtuves aptinkamos labai įvairios makaronų rūšys ir gaminimo būdai. Visgi standartiškai žinomi du pagrindiniai tipai: lakštiniai ir pasta.

Pasta makaronai yra geriau pažįstami Europos virtuvei. Kaip ir numanoma, šios rūšies makaronų tėvynė yra Italija. Pasta dažniausiai gaminami iš kvietinių miltų, nors populiarėja ir kukurūzų miltai.

Tuo tarpu lakštiniai makaronai yra labai populiarus gaminys, be kurių neįsivaizduojama Tolimųjų Rytų virtuvė. Soba makaronai yra lakštinių rūšis, gaminami iš grikių miltų. Memil Kuksu arba Memil Guksu – soba grikių makaronų rūšis iš Pietų Korėjos. Dažni korėjietiški receptai neapsieina be šio produkto.

Vartojimas:

Užvirkite vandenį, pasūdykite ir suberkite makaronus, sumažinkite ugnį ir virkite iki 3 min. Išvirus, makaronus nusunkite ir perpilkite šaltu vandeniu. Rekomenduojama Memil Kuksu patiekti su wasabi padažu, lėkštę praturtins ir jūros dumbliai kartu su kitomis daržovėmis.

Sudedamosios dalys: KVIETINIAI miltai, grikių miltai 32.3%, druska. Produkte gali būti KIAUŠINIŲ pėdsakų.
Kilmės šalis: Vokietija.
Energetinė vertė: 1466kJ/346kcal.
Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.