Ryžių makaronai AJI 200g

Produkto kodas: 8858744401711
Grynasis kiekis: 200g
Tiekėjas: Aji

1.44 

Kategorija:

Makaronai – vienas iš dažniausių patiekalų pasaulio virtuvėse. Juolab, kad juos sumaišius su skirtingais ingredientais, gaunami kaskart kitokie, įdomūs ir skanūs patiekalai. Manoma, jog šiam patiekalui jau daugiau nei keturi tūkstančiai metų. Tačiau arabai, kinai bei italai iki šiol dar siekia išsiaiškinti, kas pirmieji išrado makaronus. Visgi seniausias pavyzdys rastas Kinijoje.
Ryžių makaronai gali būti puiki alternatyva tradiciniams makaronams. Nors ir išvaizda panaši, tačiau skonis be abejonės skirsis. Ryžių makaronai ypač pamėgti ir vartojami Azijos šalyse daugybėje patiekalų.

“AJI” prekinis ženklas – vienas geriausiai žinomų pasaulyje. Įmonė orientuojasi į šešias skirtingas virtuves bei joms teikia aukštos klasės produktus maistui gaminti. Pagrindinės jų – Japonijos ir Korėjos tradicinės virtuvės.

Vartojimas:

Užvirkite vandenį, pasūdykite ir suberkite makaronus, sumažinkite ugnį, virkite ant pakuotės rekomenduojamą laiką. Išvirus makaronus nusunkite, patariama juos perpilti šaltu vandeniu. Patiekalas gali būti patiekiamas su galybe ingredientų, atsirinkite juos pagal savo skonį. Ryžių makaronai su krevetėmis, ryžių makaronai su vištiena, o gal su šviežiomis daržovėmis? Patiekalas tikrai tiks kiekvieno skoniui!

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.