Ryžių makaronai 5mm Farmer 400g

Produkto kodas: 8850521950368
Grynasis kiekis: 400g
Tiekėjas: Samlip

1.75 

Kategorija:

Makaronai – vienas iš dažniausių patiekalų pasaulio virtuvėse. Juolab, kad juos sumaišius su skirtingais ingredientais, gaunami kaskart kitokie, įdomūs ir skanūs patiekalai. Manoma, jog šiam patiekalui jau daugiau nei keturi tūkstančiai metų. Tačiau arabai, kinai bei italai iki šiol dar siekia išsiaiškinti, kas pirmieji išrado makaronus. Visgi seniausias pavyzdys rastas Kinijoje.
Ryžių makaronai gali būti puiki alternatyva tradiciniams makaronams. Nors ir išvaizda panaši, tačiau skonis be abejonės skirsis. Ryžių makaronai ypač pamėgti ir vartojami Azijos šalyse daugybėje patiekalų. O kildinami taip pat iš Kinijos. Nuo senų laikų klimatas lėmė, jog tame krašte ryžiams augti buvo itin palanku. Tad originalumo kinams tikrai nepritrūko ieškant įvairiausių būdų panaudoti šį augalą maisto gamybai. Ryžių patiekalai dar ir šiai dienai yra vieni pagrindinių tame krašte.

Vartojimas:

Užvirkite vandenį, pasūdykite ir suberkite makaronus, sumažinkite ugnį, virkite ant pakuotės rekomenduojamą laiką. Išvirus makaronus nusunkite, patariama juos perpilti šaltu vandeniu. Patiekalas gali būti patiekiamas su galybe ingredientų, atsirinkite juos pagal savo skonį. Ryžių makaronai su vištiena, ryžių makaronai su kokoso pienu, o gal su jūros gėrybėmis? Jie puikiai pagardina sriubą. Patiekalas tikrai tiks kiekvieno skoniui!

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.