Chtoura Garden Apelsinų žiedų vanduo (Maistinis)

Produkto kodas: 5285001401475
Grynasis kiekis: 250g
Tiekėjas: Chtoura Garden

2.20 

Kilmės šalis: Libanas

Kilmė:

Apelsinas – dažno mėgiamas citrusinis vaisius, pirmą kartą paminėtas dar prieš mūsų erą ankstyvuosiuose kinų raštuose. Visgi gerokai mažiau dėmesio yra skiriama apelsinų žiedams, kurie taip pat turi kulinarinį potencialą, nors yra naudojami ir kosmetikoje. Apelsinų žiedai ir distiliavimo metu iš jų išgaunamas eterinis aliejus arba apelsinų žiedų vanduo dažnai yra sutinkamas Viduržemio jūros virtuvėje. Šis maistinias vanduo ypač populiarus aromatizuoti įvairiausius desertus, jiems suteikiant gaivų apelsino kvapą ir skonį.

“Chtoura Garden” – tradicinės Libano virtuvės įkvėptas prekinis ženklas. “Chtoura Garden” produktai pasižymi autentišku Libane brandintu skoniu, kuris išgaunamas naudojant tik aukščiausios kokybės produktus.

Vartojimas:

Dažniausiai apelsinų žiedų vanduo yra vartojamas desertų gamyboje. Praktiškai bet koks žagarėlių receptas, praturtintas šiuo vandeniu sulauks teigiamų atsiliepimų. Smaližiams patiks ir įvairūs pyragai ar naminiai vafliai pagardinti gaiviu apelsinų aromatu ir šiek tiek rūgštelės. Jei norite paskaninti arbatą, įpilkite šlakelį apelsinų žiedų vandens, kuris suteiks malonų citrusinį aromatą.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.