Ekologiška malta kava NATURELA MEXICO 100 % Arabica

Produkto kodas: 3700112057011
Grynasis kiekis: 250g
Tiekėjas: Naturela

4.99 

skani ekologiska kava

Kategorija:

Daugumai ekologiškos kavos sąvoka nėra aiški ir nesukelia didelių emocijų, kadangi konkrečiai nėra domimasi, kuo ji skiriasi nuo paprastos kavos. Kava – vienas labiausiai chemikalais purškiamų augalų. Kodėl? Taip yra todėl, kadangi atsižvelgiant į klimato sąlygas, labai palanku veistis grybeliui. Kava auga drėgnoje ir šiltoje aplinkoje. Siekdami užauginti ir parduoti kuo daugiau kavos, dažniausia ji yra purškiama chemija (pesticidais-fungicidais). Kartu su puodeliu kavos šių medžiagų dozę gauname ir mes. Auginti kavą be cheminių priemonių tikrai sudėtinga – reikia didelės patirties, pastangų, žinių ir priežiūros. Didelė dalis kavos pupelių lieka nepanaudojamos. Derliaus užauga mažiau, tačiau kava tyra – kaip gamta sukūrė. Gerdami ekologišką kavą gauname puodelį kavos, o ne kavos ir chemijos kokteilį. Tuo pačiu pastebime, kaip tyrai atsiskleidžia geriamos kavos skonis.

Naturela MEXICO

Išsiskiria stipresniais pojūčiais, skrudinimo lygis 6/10. Jaučiamas kavos sodrumas ir kvapnumas.

Naturela kava pagaminta iš aukščiausios kokybės organiškų kavos pupelių, pasižymi išskirtiniu skoniu bei aromatu, auginama ekologiškose, sertifikuotose plantacijose , naudojant BIO technologijas.

Kava auginama be cheminių medžiagų, joje nėra pesticidų ir kitų priemaišų. Gerdami šią Naturela South America, geriate aukščiausios rūšies kavą. Vienas puodelis kavos – nuostabi diena.

Pagaminta Prancūzijoje, skrudinta laikantis senųjų tradicijų.

Atrinkta iš Meksikos kavos pupelių.