SUNTAT Ybiškės(okra) pomidorų padaže

Produkto kodas: 8690804410802
Grynasis kiekis: 350g
Tiekėjas: SUNTAT

2.40 

Kilmė:

Valgomoji ybiškė, dar žinoma kaip okra, Lietuvoje dar nėra plačiai žinomas augalas, tačiau bėgant laikui vis sparčiau populiarėja. Tai šiltuosiuose kraštuose paplitusi daržovė, savo skoniu artimiausia cukinijoms, baklažanams ar nepilnai sunokusioms šparaginėms pupelėms. SUNTAT ybiškės pomidorų padaže pilnai paruoštos vartojimui ir tikrai neblogai paįvairins daugelį mums įprastų receptų.

“SUNTAT” – tradicinių Turkijos ir Viduržemio jūros regiono virtuvių įkvėptas šeimos verslas, daugelyje šalių žinomas kaip aukštą kvalifikaciją turintis ir kokybę garantuojantis gamintojas. Gamintojo receptai pasižymi intensyviu aromatu bei autentišku skoniu, kuris išgaunamas naudojant tik aukščiausios kokybės produktus.

Vartojimas:

Receptai su okra nėra tokie neprieinami kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, mat ji yra pakankamai universali daržovė. Ją galima kepti, virti, garinti bei troškinti. Ši daržovė neturi labai ryškaus skonio, ji gana švelni ir neutrali, tad drąsiai galite su jomis eksperimentuoti įvairiuose patiekaluose. Dažnai ji yra dedama į sriubas ar troškinius, tačiau taip pat iš jų galima gaminti salotas ar naudoti kaip netradicinį, įdomesnį garnyrą.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.