SUNTAT Pupelės pomidorų padaže

Produkto kodas: 8690804412004
Grynasis kiekis: 400g
Tiekėjas: SUNTAT

2.70 

Kilmė:
Pupeles pirmieji pradėjo auginti indėnai Pietų Amerikoje. Į Europą pupelės atkeliavo šiek tiek vėliau, tačiau ilgai netrukus jos taip pat tapo plačiai vartojamos bei vertinamos. Šiais laikais pupelės sutinkamos įvairiausių šalių virtuvėse ir plačiai auginamos daugelyje pasaulio vietovių. Jos mėgstamos klasikiniuose švelniuose patiekaluose bei yra dažnai vartojamos kaip aštrių patiekalų sudedamoji dalis.

Pupelės pomidorų padaže kruopščiai atrenkamos ir atgabenamos tiesiai iš Viduržemio jūros pakrantės. Šiame gaminyje pupelės pagardintos pomidorų padažo tyre bei puikiai derančiais žolelių prieskoniais. SUNTAT prekinis ženklas pasižymi aukštos kokybės produkcija. Tiekiami produktai savo kokybe sulaukia teigiamų atsiliepimų iš vartotojų.

Vartojimas:
SUNTAT pupelėmis pomidorų padaže gali būti pagardintos buritos ar aštrūs troškiniai. Be šių pupelių, ko gero, neįsivaizduojami aštresni patiekalai. Gaminį naudokite veganiškų burgerių skoniui papildyti. Taip pat, tai puiki sudedamoji dalis sriuboms, užtepėlėms. Pupelės pomidorų padaže subtiliai papildys vištienos patiekalus su kariu. Nesuklysite, jei šį produktą panaudosite su žaliomis salotomis.
Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.