SUNTAT Kepti baklažanai pomidorų padaže

Produkto kodas: 8690804413001
Grynasis kiekis: 300g
Tiekėjas: SUNTAT

2.80 

Baklažanas – iš tropinių Indijos rajonų kilęs augalas. Jų vaisiai užauga dideli ir ovalo formos. XVI a. baklažanas Europoje buvo laikomas kaip dekoratyvinis augalas ir tik XIX a. buvo pripažintas kaip maistui vartojama daržovė.
Yra žinoma, jog žali baklažanai maistui netinka, tačiau termiškai apdoroti jie kuo puikiausiai tinka paįvairinti maistą ar gaminti atskirus patiekalus.
SUNTAT kepti baklažanai pomidorų padaže yra griežinėliais pjaustytų ir keptų baklažanų produktas pagardintas pomidorų padažo tyre. Skonio harmoniją sukuria pridėtos žolelės ir suderinti prieskoniai. Nėra abejonių, jog SUNTAT prekinis ženklas pasižymi aukštos kokybės produkcija. Tiekiami produktai savo kokybe sulaukia teigiamų atsiliepimų iš vartotojų.
Vartojimas:
Konservuotus keptus baklažanus pomidorų padaže drąsiai galima naudoti kaip garnyrą prie žuvies bei mėsos patiekalų. Kepti baklažanai, kaip lengvas užkandis, šauniai tinka veganiško maisto mėgėjams. Šiuo konservuotu gaminiu rekomenduojama pagardinti makaronus ar net naudoti kaip priedą sriuboms, troškiniams.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.