SUNTAT Avinžirniai pomidorų padaže

Produkto kodas: 8690804412509
Grynasis kiekis: 400g
Tiekėjas: SUNTAT

2.59 

Kilmė:
Avinžirniai – valgomos ankštinių šeimos pupelės, kurios yra vertinamos nuo seniausių laikų. Seniausi avinžirnių sėklų pėdsakai rasti Artimuosiuose Rytuose. Apskritai yra teigiama, jog tai viena iš pirmųjų augintų daržovių. Tuometinėje Klasikinės Graikijos vietovėje iš jų gamindavo svarbius, pagrindinius patiekalus bei desertus. Romėnai šio augalo pupeles pakepindavo užkandėlėms gaminti. Iki šių dienų avinžirniai gausiai vartojami Viduržemio jūros regione bei paplito ir pasaulyje.
Šis augalas geriausiai prisitaikęs ir auga subtropiniame klimate.
SUNTAT avinžirniai pomidorų padaže – puikias kultūrines tradicijas išlaikęs produktas. Šiame gaminyje avinžirniai pagardinami pomidorų padažo tyre bei žolelių prieskoniais. SUNTAT prekinis ženklas pasižymi aukštos kokybės produkcija. Jų tiekiami produktai yra sertifikuoti ir sulaukę geriausių skonio apdovanojimų.

Vartojimas:
Šių avinžirnių paruošimas paprastas: sutrinkite ir naudokite užtepelėms. Taip pat pagardinkite ruošiamus garnyrus. Arba tiesiog mėgaukitės kaip traškių pupelių užkandžiu.
Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.