SUNTAT Ankštinės pupelės pom.padaže

Produkto kodas: 8690804413605
Grynasis kiekis: 350g
Tiekėjas: SUNTAT

2.60 

Ankštinės pupelės pomidorų padaže – tai ankštinių prancūziškų pupelių ir gardaus pomidorų padažo subalansuotas derinys geriausiam skoniui patirti.
Prancūziškos ankštinės pupelės yra specialiai auginamos ir kultivuojamos taip, jog būtų išgaunamos kuo šviežesnės jų ankštys, o ne pupelių sėklos. Šių ankštinių pupelių derlius yra nuimamas anksti, kol pupelės dar yra jaunos. Jauna daržovės ankštis yra itin traški ir saldaus skonio.
Suntat prekinis ženklas pasižymi aukštos kokybės produkcija. Jų tiekiami produktai yra sertifikuoti ir sulaukę geriausių skonio apdovanojimų.

Vartojimas:
Suntat konservuotas ankštines pupeles pomidorų padaže galima valgyti kaip užkandį. Be abejonės, šį derinį galima panaudoti kaip greitai paruošiamą pomidorų sriubą: keptuvėje ant vidutinės ugnies pakepinkite smulkintus svogūnus ir morkas alyvuogių aliejuje apie 3 minutes. Užvirkite bulves, keletą pomidorų ir įdėkite česnaką. Daržoves pavirkite 15 min ir sudėkite konservuotas ankštines pupeles su pomidorų padažu bei pakepintus priedus. Toliau virkite, kol daržovės pasirodys jau išvirę. Sriubą tiekite karštą, galite pagardinti krapais. Skanaus!

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.