Džiūvėsėliai ,,Panko” 200g

Produkto kodas: 8809455630877
Grynasis kiekis: 200g
Tiekėjas: Panko

1.69 

Kilmės šalis: Kinija

Kilmė:

Džiūvėsiai – dažnam žinomi kaip pjaustyta arba trupinta džiovinta balta duona, kuri pagal savo konsistenciją gali būti vartojama tiek kaip konditerijos gaminys, tiek kaip ingredientas labai dideliai patiekalų paletei, nuo sriubų iki mėsos patiekalų.

“AJI” (liet. skonis) – pasaulyje gerai žinomas Rytų Azijos maisto produktų prekinis ženklas. “Aji” produktai yra autentiški iš Rytų Azijos atkeliavę skoniai. Panko džiūvėsėliai – iš Japonijos kilę, savo tekstūra lengvesni, traškūs džiūvėsiai. Šių džiūvėsių išskirtinumas – gebėjimas nesugerti aliejaus. Panko paprastai vartojami maistui suteikti traškų apvalkalą, o ypač dažnai patiekalai su panko yra sutinkamų Rytų Azijos virtuvėje.

Vartojimas:

Panko džiūvėsiai idealiai tiks su vištiena, jūros gėrybėmis ar daržovėmis. Įkaitinkite aliejų keptuvėje, vištieną ar kitą produktą pamerkite į išplaktą kiaušinį arba tempuros tešlą ir apvoliokite džiūvėsiuose. Gausite puikų rytietišką skonį. Taip pat galite namų sąlygomis pasidaryti panko sushi. Papildomai reikės jūros dumblių, ryžių ir daržovių.

Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.