Nuolaidų kortelė

EASTANBUL nuolaidų kortelės naudojimo taisyklės

  • EASTANBUL nuolaidų kortelė išduodama nemokamai ir galioja visose EASTANBUL parduotuvėse.

  • Pirkdami prekybos tinkle EASTANBUL, visuomet pateikite savo EASTANBUL nuolaidų kortelę ir iš karto gaukite net 5% nuolaidą.

  • EASTANBUL nuolaidų kortelė suteikia 20% nuolaidą pietaujantiems MEZE restorane, darbo dienomis nuo 11 iki 15 val.

  • EASTANBUL nuolaidų kortelė nesuteikia nuolaidos tabako gaminiams, alkoholiniams gėrimams, dovanų čekiams, akcijinėms prekėms.


     

Papildoma informacija 

  • Informacija visais EASTANBUL nuolaidų kortelės klausimais teikiama: el. paštu info@eastanbul.lt.

  • Pametus EASTANBUL nuolaidų kortelę, naujos kortelės kaina 5 eur.

1. Duomenų rinkimas ir tvarkymo tikslai.

Įsigydami EASTANBUL kortelę Jūs pateikiate mums šiuos lojalumo programai vykdyti ir administruoti reikalingus duomenis: vardą, gimimo datą, elektroninį paštą, adresą, telefono numerį.

Jūsų kontaktinius duomenis (elektroninį paštą, telefono numerį, adresą) mes naudojame bendravimo su Jumis tikslais, įskaitant ir atsakymus į Jūsų užklausas, pastabas, taip pat teikdami tiesioginės rinkodaros pasiūlymus, jeigu patvirtinate savo sutikimą tokius pasiūlymus gauti.

2. Tiesioginė rinkodara

Jūsų duomenis tiesioginės rinkodaros tikslu mes naudojame ir tvarkome tik tuo atveju, jei dėl to Jūs esate davę savo sutikimą.
Jūs turite teisę bet kuriuo metu atšaukti  savo sutikimą susisiekę su mumis el. pašto adresu info@eastanbul.lt arba paštu: UAB „Azijos pasaulis“ Verkių g. 29, Vilnius LT-0908.

3. Duomenų atskleidimas trečiosioms šalims.

Jūsų asmens duomenys gali būti pateikiami valdžios arba teisėsaugoms įstaigoms, pvz., policijai arba priežiūros institucijoms, tačiau tik joms pareikalavus ir tik tada, kai reikalaujama pagal taikomą įstatymą arba siekiant užtikrinti mūsų teises arba mūsų klientų, darbuotojų ir išteklių saugumą.

4. Jūsų sutikimai ir teisės

Įsigydami EASTANBUL nuolaidų kortelę Jūs sutinkate, kad UAB „Azijos pasaulis“ tvarkytų su Jumis susijusius duomenis, laikydamasi šios politikos sąlygų bei taikomų teisės aktų reikalavimų.

Jei nesutinkate su privatumo politika, nepateikiate duomenų ar reikalaujate nutraukti duomenų tvarkymą, tai gali reikšti, kad negalėsite įsigyti nuolaidų kortelės ir toliau gauti nuolaidą, arba negalėsime Jums suteikti visų arba dalies pageidaujamų paslaugų bei naudų.

5. Galiojimas ir pakeitimai

Ši privatumo politika galioja nuo 2016 m. spalio mėn. 4 d. Jei pakeisime šią privatumo politiką, paskelbsime jos atnaujintą versiją savo svetainėje www.eastanbul.lt