Apie mus

mes

Kas mes?

Mes žmonės, kurie myli kokybišką maistą.

mes

Kodėl mes?

Nes mūsų aistra - tai mūsų darbas.

mes

Kam mes?

Žmonėms vertinantiems kokybišką maistą.

easten

KAS YRA EASTANBUL?

  • Mes MYLIME maistą. MES įsimylėjęs aukštos kokybės maistą ir gėrimus. Mes mylime istorijos apie tai kaip žmonės  gamina maistą ir kaip atsirado patiekalas.

  • Maistas vienyja mus visus. Geras maistas vienyja mus visus ir padeda rasti bendrą požiūrį.  Manome, kad vienas didžiausių gerio šaltynių yra pietų stalas ir viskas kas prie jo įvyksta.

  • Mūsų aistra tapo mūsų darbu. Mes paskyrėme savo gyvenimą tam, kad kuo daugiau sužinoti apie aukščiausios kokybės  maistą ir gėrimus.  Kokie mes esame laimingi, kad galime sau leisti daryti tai ką mes mėgstame?

  • Kokybiško gyvenimo paslaptys? Kokybiškas maistas. Siūlydami kokybišką maistą jums, mes pageriname savo gyvenimą ir suteikiame pridėtinės vertės jūsų gyvenimui. Sveiki įženge į kokybiško maisto pasaulį: tai reiškia kokybiškas maistas, gėrimai ir kokybiškas laiko preleidimas.

  • Mūsų tiksilė auditorija – VISI. Nesvarbu, ar jus čia atėjote nusipirkti duonos kepalo, ar ruošiates prabangiai vakarienei, ar tiesiog atėjote pasimėgauti maistu, mes norime kad čia būtų jūsų vieta. Mes norime kad jaustumėtes patogiai, komfortiškai, kad kiekvieno apsylankymo metų atrastumėte kažką naujo.

  • VALGYK. PIRK. MOKYKIS. Čia parduotuvė kupina istorijų. Čia tu ne tik įsigysi mėgstamų prekių, o ir sužinosi  apie jas.

  • 3 pažadai JUMS:

  1. PASIRINKIMAS: siūlome įvairų kokybišką maistą ir gėrimus.

  2. PRIEINAMUMAS: Esame pasiryžę siūlyti geriausius produktus už mažiausią įmanomą kainą.

  3. ŽINIOS: mes manome, kad svarbu kad ne tik mes, bet ir jus žinotumėte apie produktus dėl kuriu mes taip apsėsti. Kuo daugiau tu žinai, tuo labiau mėgaujiesi.Jūsų pasitikėjimą bandome užsitarnauti kasdien. Mes pažadame, kad niekada nesiūlysime jums nereikalingų produktų, arba produktų kurių negalesite sau leisti.

EASTANBUL - atostogomis ir Turkija kvepianti vieta. Mes prekiaujame tik išskirtinai geros kokybės produktais iš Viduržemio regiono šalių. Esame didžiausi Turkiškų prekių importuotojai Lietuvoje. EASTANBUL renkasi tik patikimus, vertinančius kokybę partnerius, todėl savo klientams galime pasiūlyti geriausios kokybės maisto produktus.

Šiemet atidarėme naujos koncepcijos parduotuvę-restoraną Ogmios mieste, tam kad mūsų klientai galėtu ne tik įsigyti Turkiškų prekių, o ir paragauti patiekalų pagamintų iš prekių kurias kasdien siūlome savo klientams. MEZE restorano virtuvės šefai mielai dalinasi patiekalų gaminimo ypatumais. Mūsų restorane galite paragauti Turkiškų, Graikiškų bei kitų Viduržemio regiono patiekalų. 

Kaip atsirado EASTANBUL ?

Stambulas- multikultūrinis miestas, vienas didžiausiu miestų pasaulyje. Jame susipina Europa ir Azija. Atvykdami į Lietuvą norėjome atvežti dalelę savo kultūros, juolab kad matėme, jog čionykščiai žmonės mėgsta mūsų maistą ir kultūrą. Vieni čia užsuka norėdami paragauti kažką naujo, kiti dėl to, kad jau spėjo įsitikinti mūsų maisto kokybę. Mūsų klientai, tai žmonės vertinantys kokybę ir propaguojantys sveiką gyvenimo būdą.  

Meze restoranas, nors veikia dar visai neilgai, jau turi savo gerbėjų ratą. Spėjame taip atsitiko dėl visai paprastų priežasčių - mūsų kiekvienas patiekalas gaminamas pagal gilias Turkiškas, Graikiškas ir kitų Viduržemio regiono šalių tradicijas, visi maisto produktai aukščiausios kokybės, patiekalų gaminimui naudojame išskirtinai tik alyvuogių aliejų, viską gaminame patys - nuo duonos iki  humuso.