Prekių katalogas

Ekologiškas šaltai spaustas, nerafinuotas saulėgrąžų aliejus BIONATURALIS, 1 l

 • Ekologiškas šaltai spaustas, nerafinuotas saulėgrąžų aliejus BIONATURALIS, 1 l

  Kodas: 858800469156
  Gamintojas
  Bionaturalis
 • Aliejaus gamyba - sudėtingas ir be galo kompleksiškas procesas. Iš daugybės augalų galima išspausti šį produktą, tačiau spaudimo technikos ir galutiniai produktai dažnai skiriasi. Yra kelios aliejaus rūšys: rafinuotas aliejus, nerafinuotas aliejus bei dezodoruotas aliejus. Labai svarbu suvokti kuo jos skiriasi bei kaip kiekvieną jų vartoti: - nerafinuotas aliejus gaunamas tik spaudžiant mechaniniu būdu, šalto spaudimo metu. Šiuo spaudimo būdu gaminamam produktui netenka patirti nei karščio nei įvairių tirpiklių poveikio. Nerafinuotas, dar kitaip žinomas šalto spaudimo aliejus, skirtas vartoti kaip priedas jau prie paruoštų patiekalų, kaitinti šio tipo produkto negalima; - rafinuoto aliejaus esminis gamybos išskirtinumas yra tas, kad jis yra išgaunamas augalus tirpinant įvairiuose cheminiuose tirpikliuose, jis tinkamas ilgam kepimui, kaitinimui aukštoje temperatūroje; - dezodoruotų aliejų gamybos procese iš produkto panaikinamos maistinės medžiagos, skonis, kvapas. Šio tipo aliejų taip pat galima kaitinti, jame kepti. Šalto spaudimo, nerafinuotas, pagamintas iš high oleic saulėgrąžų rūšies, todėl puikiai tinka kepimui. Jei mėgstate gaminti ir vertinate tik aukščiausios kokybės maisto produktus, kurie ne tik pagardina ruošiamus kulinarinius šedevrus, bet ir yra labai sveiki, tada ekologiškas saulėgrąžų aliejus Bionaturalis- puikus pasirinkimas! Įdomu, kaip gaminamas ekologiškas šalto spaudimo saulėgrąžų aliejus? Saulėgrąžų sėklos pirmiausia yra kruopščiai išvalomos, o vėliau — spaudžiamos šaltu būdu. Būtent dėl šio ypatingo spaudimo būdo aliejus išlaiko natūralų skonį ir kvapą. Išspaudus saulėgrąžų sėklas, aliejus du kartus filtruojamas nenaudojant jokių priedų bei chemikalų. Būdinga aukso geltonumo spalva ir švelnus saulėgrąžų branduolių skonis.

  Produkto energinė ir maistinė vertė 100 g energinė ir maistinė vertė: 3700 kJ / 900 kcal. Riebalai: 100g, Iš kurių: Sočiųjų riebalų rūgščių: 7,49 g Mononesočiųjų riebalų rūgščių: 82,07 g; Polinesočiųjų riebalų rūgščių: 10,2 g; Angliavandeniai: 0 g Iš kurių cukrų: 0 g Baltymai: 0 g Druska: 0 g; Vitaminas E: 30 mg
  Sudetis: Ekologiškas saulėgrąžų aliejus.  
  Platintojas: UAB "Delnora" Gariūnų g. 56, LT-02300, Vilnius, tel.: +370 69 851 527, www.eastanbul.lt
  Geriausia iki: žiūrėti ant pakuotės.

  Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės.

  Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.

  Šių dienų žmonės neįsivaizduoja savo kasdieninės virtuvės be aliejaus, kuris naudojamas tiek kulinarijoje, tiek konditerijoje. Jų yra pačių įvairiausių. Vienas iš plačiausiai paplitusių – saulėgrąžų aliejus. Ši sąvoka vienu gaminiu neapsiriboja, nes saulėgrąžų aliejus gali būti dviejų rūšių: rafinuotas ir nerafinuotas. Verta žinoti, jog ekologiškas saulėgrąžų aliejus pasižymi didesniu kiekiu naudingų medžiagų žmogaus organizmui, nei įprastas aliejus, kurį perkate už mažesnę kainą prekybos centruose. Ekologiškas nerafinuotas saulėgrąžų aliejus Tiek mokslininkai, tiek medikai vieningai teigia, jog pats naudingiausias aliejus, naudojamas tiek virtuvėje, tiek kosmetikos gamyboje, tiek kasdieninėje buityje – ekologiškas nerafinuotas saulėgrąžų aliejus. Jis yra išlaikęs natūralų saulėgrąžų skonį ir kvapą. Dažnai kepiniams pasirenkama rafinuotas saulėgrąžų aliejus, dėl to, jog jis neturi specifinio saulėgrąžų skonio. Tačiau verta žinoti, jog „išvalytas“ aliejus neturės ne tik stipriau juntamo saulėgrąžų kvapo ir skonio, bet ir didelės dalies Jūsų organizmui reikalingų medžiagų. Be to, kaitinamas aliejus iki tam tikros temperatūros ima gaminti kancerogenines medžiagas. Šia savybe ir pasižymi rafinuoti daugelio rūšių aliejai. Tad jeigu salotoms, padažams ar kitiems šaltiems užkandžiams pasirinkote rafinuotą saulėgrąžų aliejų, tai ilgesnio kepimo ant ugnies reikalaujantiems patiekalams gaminti neabejotinai rinkitės nerafinuotą saulėgrąžų aliejų. Šalto spaudimo nerafinuotas saulėgrąžų aliejus Šalto spaudimo nerafinuotas saulėgrąžų aliejus yra spaudžiamas mechaninėmis priemonėmis iš saulėgrąžų sėklų nenaudojant nei karščio nei jokių tirpiklių. Todėl jame išlieka didelė dalis Omega 6, vitamino E, antioksidantų, tokotrienolio, linoleno rūgšties. Šios ir kitos medžiagos yra itin naudingos žmogaus organizmui, nes padedu efektyviai kovoti su šiomis dienomis sparčiai žmoniją puolančiomis virusinėmis ir onkologinėmis ligomis. Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga. Idealiai subalansuotas šiame aliejuje esančių mononesočiųjų ir polinesočiųjų riebalų rūgščių mišinys yra veiksminga priemonė, padedanti mažinti blogojo cholesterolio kiekį žmogaus organizme. Dėl šios priežasties daug žmonių įtraukia šį produktą į savo kasdienį mitybos racioną. Šiuolaikinės moterys, naudodamos priemones veido ir kūno grožiui puoselėti, dažnai į pagalbą pasitelkia ir natūralias priemones. Ekologiškas saulėgrąžų aliejus tokiose grožio puoselėjimo procedūrose yra labai populiarus. Jo sudėtyje esantis vitaminas E labai efektyviai minkština veido ir rankų odą.