Prekių katalogas

Ekologiškas rapsų aliejus BIONATURALIS, 750 ml

 • Ekologiškas rapsų aliejus BIONATURALIS, 750 ml

  Kodas: 327449097283
  Barkodas: 3274490972834
  Gamintojas
  Bionaturalis
 • Prekės aprašymas:

  Sudedamosios dalys: 100% rafinuotas rapsų aliejus.
  Grynasis kiekis: 750 ml

  Energinė ir maistinė vertė: 100 g
  produkto energinė ir maistinė vertė: 3760 kJ / 900 kcal.
  Riebalai: 100g, Iš kurių: Sočiųjų riebalų rūgščių: 8 g, Mononesočiųjų riebalų rūgščių: 61 g, Polinesočiųjų riebalų rūgščių: 31 g,
  Angliavandeniai: 0 g Iš kurių cukrų: 0 g
  Baltymai: 0 g
  Druska: 0 g. 


  Kilmės šalis: Olandija
  Laikyti sausoje, tamsioje vietoje. Laikymo temperatūra: nuo 0°C iki 20°C.
  Geriausia iki: žiūrėti ant pakuotės.

  Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės.

  Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.

  Ekologiškas rafinuotas šalto spaudimo rapsų aliejus Bionaturalis. Iš visų augalinių aliejų, rapsų aliejus turi mažiausią kiekį sočiųjų riebalų rūgščių ir daugiausiai Omega-3 polinesočiųjų riebalų rūgščių, o taip pat yra natūralus A, E, D vitaminų šaltinis. Puikiai tinka kepimui aukštoje temperatūroje. Sudėtyje yra polinesočiųjų riebalų rūgščių, kurios yra ypač svarbios, kadangi organizmas pats jų negamina – jos gaunamos tik su maistu. 

  Kodėl turėčiau naudoti rapsų aliejų? Taigi, privalumų rapsų aliejus turi tikrai ne vieną. Vienas didžiausių jo privalumų – jį galima naudoti kaitinimui. Kalbant tiksliau, šį aliejų galima naudoti kepimui, kas tikrai palengvina kiekvieno sveikos mitybos šalininko gyvenimą. Rapsų aliejaus degimo temperatūra net 204 C, kas traktuotina kaip tikrai aukšta temperatūra. Esant tokiai temperatūrai, riebalų molekulės pradeda skaidytis ir kurti kenksmingus junginius. Renkantis aliejų kepimui, labai svarbu atsižvelgti į jo degimo temperatūrą, o neteisingai parinktas kepinamas aliejus gali organizmui atnešti daugiau žalos nei naudos. Dar vienas svarbus faktorius – aliejaus rafinuotumas, kuo aliejus rafinuotesnis, tuo aukštesnėje temperatūroje galime kepti. Kadangi rapsų aliejus yra labai rafinuotas, o tai reiškia, kad pašalinta daugelis jo priemaišų ir laisvųjų riebalų rūgščių, jo degimo temperatūra yra aukštesnė nei kitų aliejų, pavyzdžiui, alyvuogių aliejaus, dėl to jis puikiai tinka troškinimui, kepimui keptuvėje ar orkaitėje, ir kitiems gaminimo aukštoje temperatūroje būdams. Daugelis žmonių nežino apie rapsų aliejaus maistinę naudą, pavyzdžiui, kad jame yra mažiau sočiųjų riebalų nei visuose kituose kepimo aliejuose ir riebaluose – netgi penkiasdešimt procentų mažiau nei alyvuogių aliejuje. Jis taip pat yra gausus vitamino E šaltinis. Rapsų aliejus yra itin švelnaus skonio, todėl tikrai nesugadinsite patiekalo jį pagardindami aliejumi. Kur naudojamas rapsų aliejus? Rapsų aliejų tinka naudoti tiek kambario temperatūros patiekimui, tiek termiškai apdorotą. Jau išsiaiškinome, kad jį laisvai galime naudoti kepimui. Taip pat jis puikiai tinka salotų pagardinimui, įvairių padažų gamybai, produktų marinavimui. Tam, kad mėsa nepridegtų, į jo marinatą įpilkite šiek tiek rapsų aliejaus ir džiaukitės tobulai iškeptu kepsniu. Dar vienas panaudojimo būdas – jį galima naudoti vietoje sviesto kepimui, kas padarys patiekalą mažiau kaloringą. Taigi, rapsų aliejus – tai puikių traškių bulvių, steikų ir skaniausių salotų paslaptis.