Prekių katalogas

Žalieji lęšiai du PAY BIO, 500 g

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 403312242016
  Prekės ženklas
  du PUY BIO
  Grynasis kiekis
  500g
 • Pristatydami Lietuvos namų ūkiams daugelį naujų mūsų kraštams maisto produktų, tiekiame juos ne tik iš Azijos, Amerikos ar Artimųjų-Vidurio rytų, tačiau ir pripažintų Europos augintojų bei gamintojų. Vienas tokių produktų - iš Prancūzijos kilę du Puy Bio žalieji lęšiai. Žalieji lęšiai kilę iš Prancūzijos, du Puy miestelio, todėl pavadinti jo garbei. Žalieji, arba prancūziškieji, lęšiai yra švelnaus skonio, puikiai pabrėžia kitų produktų geriausias savybes. Jie naudojami verdant sriubas ir košes, naudojami troškiniuose, puikiai tinka prie mėsos ir žuvies patiekalų kaip pilnavertis garnyras. Sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių ir konservantų. Kilmės šalis: Prancūzija. Laikyti temperatūra <20ķC ir oro drėgnumas <65%. 

  Sudedamosios dalys: Žalieji lęšiai

  Laikymo sąlygos: Vėsioje sausoje gerai vėdinamoje vietoje.

  100 g produkto maistingumas: energinė vertė – 1283 kJ / 304 kcal; riebalai – 1,6 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių – 0,2 g; angliavandeniai – 41 g, iš kurių cukrų –1,1 g; skaidulinės medžiagos – 17 g; baltymai – 23 g; Druska -0,02 g."

  Geriausia iki: žr. ant pakuotės. 

  Informacija ant produkto pakuotės gali skirtis nuo puslapyje nurodytos sudėties bei produkto maistinės vertės. Vadovaukitės informacija esančia ant pakuotės, nes ji yra visada teisinga.